To, co nas rozwija, nie powinno przychodzić z trudem…

Cześć! Nauka zawsze była dla mnie bardzo ważna, jednak nie do końca w tej standardowej formie.Żmudne wkuwanie, setki słówek i zadań, rosnąca frustracja. A chyba nie o to chodzi? To, co jest celem, to przecież nie sam język, tylko to, co on daje – poznanie innej kultury, innych ludzi, no i w końcu zrozumienie i zrozumienie się na wzajem.
Wiem, jak trudne są początki – zaczynałam tak samo jak Ty.
Choć metodę iFrank odkryłam przypadkowo, szybko zrozumiałam, że jest to strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Ponieważ sekret jej skuteczności nie polega na nauce, ale na przyzwyczajaniu się do języka. Następuje to w sposób automatyczny, na poziomie podświadomym, przy okazji.
Jestem przedstawicielem iFrank w Polsce i uczę się angielskiego za pomocą czytania. Proponuję Ci teraz, byś spróbował razem ze mną! Pozwól, że opowiem Ci więcej.

Tatiana Bursiewicz

Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka

HOW IT WORKS?

NA CZYM POLEGA METODA?

At the beginning let us consider what is the function of a language (na początku zastanówmy się jaka jest funkcja języka; consider – rozważać, zastanawiać się; language – mowa, język).

The answer is simple (odpowiedź jest prosta; simple – prosty, jedyny, zwyczajny). It should be used for communication (powinien być używany do komunikowania się).Which means it should be practical, useful, functional (co oznacza, że powinien być praktyczny, użyteczny, funkcjonaly; should be – powinien być).

And learning (a nauka; to learn – uczyć się czegoś)?

Czytaj więcej

JAKI MASZ DZIŚ HUMOR?

Na co masz ochotę?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I ODBIERZ 30 % NA PIERWSZE ZAKUPY!


JAK NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA PRZY OKAZJI?

Poznaj nasze przepisy!